Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Olaszosok, valaki segítene,...

Olaszosok, valaki segítene, hogy tanuljam a nyelvet?

Figyelt kérdés
Magamtól tanulok, kb 9 hónap-1 év intenzív tanulás van benne. Azt vártam,ilyenkorra már folyékonyan fog menni(nem ez az első nyelvem), ehelyett megrekedtem. Eleinte gyorsan felfogtam és ment is alapszinten, kötelességbôl végigvettem a nyelvtant, azt is betéve tudom. Azonban ez nem elég. Nagyon nehezen formálok mondatokat, illetve ha elkezdek gondolkodni,majdnem mindent el tudok mondani, de valószínűleg nem hibátlanul. Most ott tartok, hogy csak ülök felette de már nem fogom fel, nagyon nehezen alkalmazom a megtanult nyelvtant. Ez elkeserít, mert szeretnék folyékonyan tudni, ismerősökkel beszélni vagy állásokra jelentkezni vele. Szóval jelenleg csak pazarlom az időt, hogy kapjak össze magam? Videókat,filmeket nézek és nagyjából értem is, meg az írott szöveget.
2021. máj. 3. 14:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Célszerű lenne elmenni egy nyelvtanárhoz, vagy legalább egy nyelvtanfolyamra beiratkozni.
2021. máj. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!