Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Emelt angol érettségin mennyit...

Emelt angol érettségin mennyit segíthet a tanár?

Figyelt kérdés

Már ha egyáltalán tanár az illető, nem csak "őr"


pl Olvasott szövegértésbe/Nyelvhelyességben nem értek egy szót, kérhetem (angolul), hogy írja körül vagy mondjon egy szinonimát?



2021. máj. 5. 19:56
 1/6 anonim válasza:
38%
Ha nagyon szépen kéred akkor akár ki is töltheti helyetted a feladatlapot.
2021. máj. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Semmit nem segíthet. Angol szakos tanár bent sem lehet.
2021. máj. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Semelyik írásbeli érettségin nem felügyelhet szaktanár, szóval ne számíts külső segítségre.
2021. máj. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%
Ilyenkor általában direkt olyan tanárokat küldenek akik nem szaktanárok, ahogy már az előttem lévők is írták. Pláne nem emelten. Még ha saját sulidban ismerős tanár van talán segít valamit, de szerintem ez nem gyakori. Minden iskolában nagyon ügyelnek a vizsga tisztaságára
2021. máj. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


1#Hogyne és még a gyermekemet is kihordaná :D

2021. máj. 5. 20:48
 6/6 anonim ***** válasza:
70%
Habár láttam már olyan esett, amikor a tesitanár nagyon jófejnek akart látszani, aztán súgott az egész osztálynak. Rosszat.
2021. máj. 6. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!