Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Kétszer voltam Origó fajtájú...

Kétszer voltam Origó fajtájú nyelvvizsgán, viszont egyik sem sikerült. Az írásbeli, és az szóbeli rész sem jött össze. Most Euroexam típusú nyelvvizsgával szeretnék próbálkozni. Ez mennyire hasonlít az Origósra? Nehezebb annál?

Figyelt kérdés
Egyébként az egyik barátnőmmel szeretnénk menni, így elvileg a szóbeli résznél egymással tudnánk beszélni.

2021. máj. 12. 10:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én euron voltam középfokon és felsőfokon is. Ha a típusfeladatokat begyakorlod abszolút nem nehéz. Vedd meg a könyvet hozzá mindenképp. Ha jelentkezel nyelvvizsgára a myeuroexam oldalon remek kis gyakorló feladatok vanna, lehetőséged van leveleket is írni és beküldeni. Pontosan le van írva az elvárt követelmény, ha használod az írásodban a szintnek megfelelő kötőszavakat és mondatokat nem lesz gond. Szóbelin valóban választhatsz párt, de ne tanuljatok be előre közös szöveget, mert ha látják, hogy csak felmondjátok, mint a verset lepontoznak.
2021. máj. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ilyenkor az is hasznos, ha csinálsz próbanyelvvizsgát és akkor elmondják mi a hibád, mire figyelj oda.

Illetve a nyelvvizsgára felkészítő könyvek is hasznosak.

2021. máj. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hogy hogy nem sikerult? Hogy ment gyakorlasba?
2021. jún. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyenfuggo, de szerinem ez euroexam joval nehezebb
2021. jún. 19. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!