Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Spanyolból lehet TELC nyelvviz...

Spanyolból lehet TELC nyelvvizsgát tenni?

Figyelt kérdés
A 2021-es évre csak az angol és német nyelvvizsgák vannak kiírva, viszont elméletileg lehet spanyolból, olaszból, törökből, etc... vizsgát tenni. Ti jártasak vagyok a TELC-nél? Vélemény a nyelvvizsgaközpontról?

2021. máj. 13. 17:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Miért pont a TELC-nél szeretnél? Én a DELE-t ajánlanám a helyedben, az a legnívósabb spanyol nyelvvizsga és a munkaerőpiacon is többet nyom a latba.
2021. máj. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazából nem szeretnék vele kezdeni semmit, de kell 2 nyelvvizsga:) Origónál csináltam múlt hónapban, ott nem sikerült, 54% lett az átlag, viszont úgy hallottam, hogy a Telc könnyű, majdnem mindenkinek meglett. És igazából a papír a lényeg számomra... Régebben lehetett tenni, de mostmár nem, legalábbis még mindig nem találtam az oldalukon semmit.
2021. máj. 14. 18:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Jaa értem. Amikor kb egy évig kimentek az országból és utána újra visszajöttek elég sok nyelv, amiből régen lehetett náluk tenni megszűnt. Egyébként szerintem próbáld újra az Origot, vagy egy nagy nyelvvizsgakönyvük is, amiből tudsz készülni. Melyik rész húzta le ennyire a százalékodat? Egyébként azért is javasolom az Origot, mert spanyolból az a legkönnyebb, legalábbis szerintem (nekem DELE felsőfokom van).
2021. máj. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!