Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tanul (t) valaki a WOW! Című...

Tanul (t) valaki a WOW! Című angol tankönyvből? (kellene egy kis segítség)

Figyelt kérdés

Én nem abból tanultam, de elolvastam benne a képregényt (The search), tudjátok, amiben a kisfiú keresi az igazi szüleit. De sajnos a vége csak hanganyagban van meg, az pedig nekem nincs. Emlékszik rá valaki, hogy végződik a történet? Kik a szülei? Tényleg másik bolygóról jött?


Előre is köszi!


2010. aug. 24. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Az nem valami az volt, hogy valahonnan (azt hiszem valami más bolygóról) jött, és elvesztette az emlékezetét, de a végén visszanyeri és szerintem hazamegy, mert eltűnik (ha jól emlékszem).
2010. aug. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha senki nem válaszol, akkor írjál egy ilyen aranyos levelet a kiadónak: oxford@oup.hu , és szerintem megírják neked.
2010. aug. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen valami olyasmi volt a vége h eltűnt, tehát hogy hazatért a másik bolygóra... asszem az utolsó képkocka üres szobát ábrázolt...
2010. aug. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2010. aug. 25. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!