Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy találjak a környékemen...

Hogy találjak a környékemen orosz nyelvtanárt?

Figyelt kérdés
Google-ba csak zoom meg skype, nekem személyesen kéne mert 0 a tudásom.

2021. jún. 5. 12:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha van facebookon olyan csoport, ami a te városodban, környékeden élőknek van, akkor esetleg oda posztolhatsz, hogy keresel tanárt, hátha tud valaki valakit ajánlani.
2021. jún. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a Facebook a legjobb hely a keresésre. Esetleg még vannak olyan speciális weboldalak, amik magántanárok közvetítésével foglalkozik (magantanar-kereso .hu; maganoktatas .hu). De esetleg ha ide gyakorira is kiírod, hogy melyik konkrét városban keresnél tanárt, lehet, hogy tudnak segíteni, én például itt találtam jó pár évvel ezelőtt japán magántanárt.
2021. jún. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!