Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan tudok megtanulni 1 nap...

Hogyan tudok megtanulni 1 nap alatt 6-7 tételt?

Figyelt kérdés
Nekem ez egy nagyon rossz tulajdonságom, hogy mindent utolsó pillanatra hagyok. Holnap lesz egy házivizsga és van még hátra egy jó pár tételem amit nem tanultam meg. Valamilyen módszer létezik arra, hogy gyorsan meg tudjam tanulni őket, ha nem is szórol-szóra de tudjak róla beszélni?
2021. jún. 6. 13:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Írd ki a lényeget.

Egyre kisebb vázlatokra, egyrészt rögzül, másrészt nagyon hatékony módszer.

2021. jún. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lasd meg a jellemzoket, kapcsolatokat, viszonyokat, folyamatokat, allapotokat.
2021. jún. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1x elolvasod. Aztan masodjara is elolvasod, de kihuzod a lenyeget. Harmadjara csak a lenyeget olvasod at egyszer. Vegul minden oldalrol legalabb 5 mondatot/informaciot megtanulsz a kihuzottak kozul.

Ezzel legalabb a kettes meglesz.

2021. jún. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Most volt egy vizsgám, 30 tételt tanultam meg 2 nap alatt, és még csak nem is telt ezzel a két nap.
2021. jún. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!