Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyiket tanuljam hobbiból:...

Melyiket tanuljam hobbiból: francia vagy olasz?

Figyelt kérdés

Mind a két nyelv tetszik, meg igazából még rengeteg másik nyelv is. A norvég a kedvencem, de azt most szüneteltetni szeretném, mert az olyan kevesek által beszélt nyelv, hogy nehezen találok forrásokat, ahol anyanyelvi embereket is hallgathatnék olyan témákban, amik engem is érdekelnek.

Mivel németből már van alapom, ezért erről a nyelvről szeretném tanulni az új nyelvemet, így egyszerre két nyelvből is erősödnék. Na, de melyik nyelv menjen a németem mellé?

Illetve ha ez számít valamit, angolul is nagyon jól beszélek.



2021. jún. 7. 16:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Én olaszt tanultam, szerintem könnyebb is és szebb is :)

27/F

2021. jún. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan nehéz ám a francia kiejtés, ne félj tőle. Ijesztőnek tűnhet, de teljesen szabályos, és hamar belerázódik az ember. (Az meg nem nagy baj, ha akcentusod van, ez ne tartson vissza.:)
2021. jún. 8. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Most belekezdek a franciába, aztán majd meglátom, hogy tetszik.
2021. jún. 8. 15:06
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!