Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Svéd, dán vagy a holland...

Svéd, dán vagy a holland nyelv tanulhatóbb és hasznosabb?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Angolból és franciából van középfokom és mellette meg szeretnék tanulni egy harmadik nyelvet is. Angolból fel akarom magam tornázni a nyáron felsőfokra, ami lehet már hamarabb is sikerült volna, csak érettségi mellett nem akartam még ezzel is foglalkozni úgy hogy megvannak a pluszpontjaim a felvételihez. Olyan szakra fogok menni ahol tudna adni egy nagy pluszt ha tudnék még egy kicsit különlegesebb nyelvet is de esetleg az is szóbajöhet hogy valahol északon vállalnék munkát. Azt hallottam hogy ha tudsz angolul meg németül akkor valamennyivel könnyebb ezeket a nyelveket megtanulni. Németül semmit nem tudok szóval akkor maradna az angol. Szerintetek a három nyelv közül melyiket a legérdemesebb megtanulni, melyik a legkeresettebb?


2021. jún. 17. 13:21
A kérdező szavazást indított:
Svéd
Holland
Dán
23 szavazat
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket se beszélik olyan sokan hogy kiugróan fontos legyen. Dán csak akkor ha valami különleges célod van ott. Hollandia és Svédország kb “ugyanaz” a szint, szóval szerintem tanuld azt a kettő közül ami vagy közelebb áll hozzád vagy az országát jobban szereted.
2021. júl. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!