Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van valami korrekt megfelelője...

Van valami korrekt megfelelője a beb*szás, beb*szni szavaknak angolul?

Figyelt kérdés
Felvetődött bennem ez régebben, keresgéltem sokat, aztán most megint, és keresgéltem valamennyit megint, de nemigen látom, hogy ez így pont megfelelne valaminek. Létezik esetleg hasonlóan hangulatos szó vagy kifejezés, ami hozza a könnyed hétköznapiságot amellett, hogy utal a nem túl kispályásságra is?
2021. jún. 18. 19:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Get wasted, get fucked up, get shitfaced (személyes kedvenc), esetleg get hammered.
2021. jún. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
to get plastered, tipsy
2021. jún. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A tipsy csak az enyhe becsiccsentett állapotot jelenti.
2021. jún. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
to be infuckeding
2021. jún. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Oks, to get plastered hasonlít szerintem, a get shitfaced a komolyabban beszédes verzió lehet, ami annyira nem hétköznapi, vagy legalábbis hétvégi, imho, de javítsatok ki, ha kicsit vagy nagyon nem jól észlelem lécci!
2021. jún. 18. 20:09
 6/8 anonim ***** válasza:
Get plastered - mindennapos hasznalatu, csak nem annyira csunya, eros mint a tobbi felsorolt.
2021. jún. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
off one’s face
2021. jún. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Es a get plastered csakis bepialasra szol. Drogra nem mondjak.
2021. jún. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!