Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mikor teszik közzé az májusi...

Mikor teszik közzé az májusi Origó nyelvvizsga eredményeket?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon sanszos, hogy ki fogják húzni a hónap végééig ugyanúgy, mint az előző hónapokban. Nagyon remélem hogy most hétvégén már megtudjuk.

Nektek van esetleg biztos információtok erről?



2021. jún. 24. 16:39
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:

Srácok!!!

NEKEM MÁR FENTVAN!

NÉZZÉTEK MEG!

2021. jún. 30. 21:59
 32/42 A kérdező kommentje:
Sikerült hála az égnek! Remélem nektek is sikerült.
2021. jún. 30. 22:00
 33/42 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Nekem is sikerült! Angol C1, írásbeli. És összességében nem is pontoztak olyan szigorúan... :-) Örülök, mint majom a farkának. :-D
2021. jún. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
Szerintetek ha a laborhoz egy pont hiányzik érdemes fellebbezni?
2021. júl. 1. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 pittipok ***** válasza:
B2 angol, megvan komplexen, 1 pontért meghúztak volna szóbelin, de az írásbelim felhúzta! Így sikeres! :D :D jeeee
2021. júl. 1. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
Abban tudnátok segíteni, hogy az újraértékelési kérelmet melyik felületen lehet elindítani? Az eredményközlő oldalon lévő felülvizsgálati kérelem kitöltésével tudom ezt elindítani? (A fizetős kérelemre gondolok). Szerintetek egy pont miatt érdemes ezt kérni?
2021. júl. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:

Az eredményközlő oldalon lehet kérni felülvizsgálatot, igen. Nem tudom, mi következik utána, mert én lemondtam róla. Többnyire azt írják, hogy nem igazán szoktak megadni 1 pontot, sőt, lehet, hogy még levonnak másik 3-mat. Ha nyilvánvaló javítási hiba van, akkor lehet igazán esélyes. De ehhez célszerű megtekinteni a dolgozatot.


Én azt mondom, ha téged megnyugtat, akkor kérj felülvizsgálatot, hátha. Ne éld bele magadat, de érhetnek meglepetések.

2021. júl. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 pittipok ***** válasza:
Kaptatok már értesítést, hogy megérkezett a bizonyítvány?
2021. júl. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:

Még nem, de pár nappal az eredmény kijövetele után lett lemondva a felülvizsgálati kérelem nem rögtön, és elvileg csak utána kezdik kiállítani.

Kíváncsi leszek tényleg így van-e és mindenki máskor kapja meg, vagy mindenkinek egyszerre csinálják és csak formalitás a lemondás.

2021. júl. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 pittipok ***** válasza:
Én lemondtam róla egyből, de így sincs értesítés. Pedig már nagyon várom :)
2021. júl. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!