Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mikor teszik közzé az májusi...

Mikor teszik közzé az májusi Origó nyelvvizsga eredményeket?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon sanszos, hogy ki fogják húzni a hónap végééig ugyanúgy, mint az előző hónapokban. Nagyon remélem hogy most hétvégén már megtudjuk.

Nektek van esetleg biztos információtok erről?



2021. jún. 24. 16:39
1 2 3 4 5
 1/42 pittipok ***** válasza:
Nem a júniusira gondolsz? Neked ír már ki valamit az oldal?
2021. jún. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
Annyit nézegettem, hogy az előzőeknek mikor jöhetett ki, hogy már elírtam, de igen a júniusira gondolok.
2021. jún. 26. 16:01
 3/42 A kérdező kommentje:
A kis fülön már odaírták, hogy "sikeres szóbeli",de az eredményről még semmit nem kaptam.
2021. jún. 26. 16:03
 4/42 pittipok ***** válasza:
dettó, izgulok h sikeres tényleg sikeres legyen! Írták többen h a sikertelent átírták nekik, remélem a sikerest nem fogják. Lehet hétvégén már nem számíthatunk semmi új infóra.De már nagyon türelmetlen vagyok.
2021. jún. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én is június elején voltam vizsgán. Az normális, hogy nekem azt írja ki, hogy a vizsgának nincs eredménye? Meg igazából az időpontokat se látom, hogy mikor voltam, mert arra is azt írja, ki hogy a beosztás csak később érhető el. Kezdjek izgulni vagy hogy van ez?
2021. jún. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. Még annyi, hogy ez nem azt jelenti ugye, hogy bukta a vizsgám.
2021. jún. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
Elnézést kérek..nem megy ez az írás dolog. A 6-os válaszomat kérdésnek szántam.
2021. jún. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:
Előre ne izguljunk, én korábbról olvastam olyat is hogy valakinek akkor változott át, amikor kitették az eredményeket. Úgyhogy ne izgulj. :)
2021. jún. 27. 18:59
 9/42 A kérdező kommentje:
De még mindig semmi. Tudom,hogy vasárnap biztos nem fogják feltenni az eredményeket, de azért csak megnézem minden órában hátha mégis.:D
2021. jún. 27. 19:01
 10/42 pittipok ***** válasza:
Én is minden órában nézem. :)
2021. jún. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!