Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tanult meg köztetek valaki...

Tanult meg köztetek valaki teljesen egyedül héberül? Lehetetlen vagy van rá esély ha szorgalmas vagy?

Figyelt kérdés

Azt el tudom képzelni, hogy tanárral meg lehet tanulni, de nekem elég nehéz nyelvnek tűnik, még akkor is ha modern héberről van szó. Eleve az írás is teljesen más és gondolom ehhez jön még egy elég nehéz nyelvtan.

Esetleg tanulta valaki teljesen egyedül?

Én még nem is döntöttem el 100%-ban, hogy megtanulnám, csak érdekel a téma, hogy kinek mi erről a tapasztalata, aki egyedül tanult.

Az újlatin nyelvek (olasz, spanyol, francia) vagy az angol, esetleg az orosz vagy német esetében nem tenném fel a kérdést, de a héber teljesen más mint azok a nyelvek, amiket tényleg ismerek.



2021. jún. 28. 22:54
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Először is: nem vagy normális :D kettő: a válasz az, hogy lehetséges magadtól megtanulnod de ehhez rengeteg kitartás és türelem fog kelleni.
2021. jún. 29. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Természetesen meg lehet tanulni héberül is, az interneten is van sok weboldal van ami ezt segíti, valamint az, ha hallgatod az élő beszédet, tv, rádió, YouTube stb. A héber Ábc mindössze 22 betűt tartalmaz, míg a magyar 44-et. Legyen motivációd, hogy miért tanulj!
2021. júl. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!