Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan készüljek fel felsőfokú...

Hogyan készüljek fel felsőfokú nyelvvizsgára?

Figyelt kérdés

2021. jún. 29. 06:23
 1/4 anonim ***** válasza:
98%
Általánosságban minden készséget érdemes fejleszteni. Én nagyon sokat olvastam adott nyelven, a Harry Pottertől természettudományos újságokig mindent. A hallgatásban szerintem sokat segít a filmnézés idegen nyelvű felirattal vagy felirat nélkül. Szóbelihez az 1000 kérdés 1000 választ ajánlom. De fontos hogy valakivel tudj beszélgetni, aki a hibáidat is tudja javítani. Ilyen szempontból érdemes szerintem magántanárt fizetni. Konkrétan a vizsgára készülésnél használhatsz olyan felkészítő könyveket, mintafeladatsorokat is, amik más vizsgaközponthoz tartoznak. A típusfeladat lehet más, de ugyanazt a tudást méri gyakorlatilag.
2021. jún. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

olvass sok angol nyelvű cikket, főleg tudományosokat. a felsőfokú vizsga főleg azért felső fokú, mert tudnod kell beszélni komolyabb témákról. ezen az oldalon megtalálod, hogy mikről kell tudnod folyékonyan beszélni:

[link]

2021. jún. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
I think it’s a carrot
2021. jún. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Uhhhh I don't know about carrots, I don't know nothing about that
2021. júl. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!