Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hol tudnám hirdetni, hogy...

Hol tudnám hirdetni, hogy angol korrepetálást vállalok?

Figyelt kérdés

Egy évig oktattam angolt pár középiskolásnak. Akkoriban én is középsulis voltam, de előrehozott angol érettségivel, emelt angollal és előrehozott angol nyelvvizsgával elég jól ment ahhoz, hogy ezzel foglalkozzak, azóta pedig csak tovább fejlődtem. Szeretném folytatni, élvezem az oktatást, az angolt. Hol, hogyan tudnám ezt hirdetni? Köszönöm,

22/l


2021. júl. 6. 03:02
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Facebook, helyi újság, falragasz. Nagyon más lehetőséged nem nagyon van, hogyha olcsón szeretnéd hirdetni magad.
2021. júl. 6. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Én is így vagyok vele, hogy nem tudom merre induljak:/
2021. júl. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

sztem csak az tanítson, aki anglisztika szakot végzett, és c2-es szinten tudja.

és képzett tanár.

2021. júl. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
C2-es szinten beszélem az angolt, de azért köszönöm.
2021. júl. 25. 14:50
 5/5 A kérdező kommentje:
Mellesleg a nyelvtani szabályok átadásához nem szükséges minden angol eredetű kultúra ismerete, mivel nagyrészt erre alapul az anglisztika.
2021. júl. 25. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!