Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha hirdetném a lenti angol...

Ha hirdetném a lenti angol tudásommal, hogy alsósok korrepetálását vállalom szerintetek jelentkezne valaki?

Figyelt kérdés

Van egy középfokú nyelvvizsgám, most készülök egyetem mellett a felsőfokúra (majd tavasszal szerintem megpróbálom, elég nyuszi vagyok ezért nem merem előbb...) és gondoltam vállalnám hogy alsósokat korrepetálok. Egyik barátomat pl most készítem fel középfokú nyelvvizsgára (telc), angolul olvasok, angolul nézek filmeket és sorozatokat, gyakorlatilag kevés szöveg van amit ne értenék meg elsőre.Szóval a tudásom úgy érzem megvan, de érdekelne, hogy Pécsen és Pécs közelében vajon mennyire lenne igény egy egyetemista (nem is angolra járok hanem programtervező informatikus szakra szóval azért ez is hátrány szerintem egy angolossal szemben...) középfokú angoltudására az alsósok körében...belegondolva középfokig tudok korrepetálni de a nagyobb gyerekek között sok a pofátlan, szemtelen és nem szándékozok ilyenek miatt rossz napokat szerezni magamnak...

Meg persze az árakkal se vagyok tisztában mert életemben nem jártam korrepetálásra...ehhez is kérnék valamilyen tippet :)


2010. okt. 21. 13:05
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

Ne szerénykedj középfokú angol tudással... Az nekem van, meg se bírok már nyekkenni. A tied ennél sokkal több. Úgy fogalmazd meg a hirdetés, hogy ne alacsonyítsd magad a középfokhoz. Nyugodtan írd, hogy felsőfokú nyelvtudással. Mert a tudásod megvan, csak papír nincs róla.

Bizotos lenne igény, általános iskolákba tegyél ki hirdetést. Írd ki, hogy "szülővel tárgyalok", attól komolyabban vesznek. És legyen olyan, hogy házhoz mész drágábban, hozzád mehetnek olcsóbban.

2010. okt. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igaz :) jogos hogy a felsőfokú tudásom megvan és az úgyse kell alsósoknak szóval meglepetés se érhet :) a hozzám jövős dologgal lehet bajok lennének mivel falun lakok de majd valamit kitalálok, mert én is valahogy így gondolkodtam :)
2010. okt. 21. 13:19
 3/7 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem pedig pofátlanság egy középfokú nyelvvizsgával ilyet hirdetni, azért ha valakinek fizetek, elvárok egyfajta garanciát is...
2010. okt. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

eszembe sincs hirdetni h felsőfokú tudással rendelkezek csak mondtam h a tudásom megvan és nem érhet meglepetés azt egy szóval se mondtam h úgy is hirdetem...

és miért pofátlanság középfokú tudással olyat hirdetni h alsósokat korrepetálok? nekik mióta kell felsőfokú nyelvvizsga meg angol tanári diploma? más az h tanárként hirdeti meg magát az ember vagy csak korrepetálást vállal...

garancia? na ne viccelj...ha úgy hirdetem magam h középfokú nyelvvizsgám van és alsósokat korrepetálnék akkor nincs az a baromállat aki felsőfokú tudást várna el tőlem, és amennyire tudom nincs olyan alsós gyerek Magyarországon akinek akárcsak középfokon is menne az angol szal nem értem mi a bajod, hacsak nem az hogy te még ennyit se tudsz angolul amit kétlek mivel ekkora szád van a gép előtt ülve szóval biztosan jobban tudsz nálam angolul...:)

és megjegyzem nem azért akadok ki ilyen apróságokon mert hűűű most valaki beszólt, hanem azért mert nem a kérdésre válaszolt de mindegy.

És azt sem mondom hogy nekem valami hűde nagy tudásom lenne, mert érzem hogy van még mit fejlődni és a cél érdekében szervezek már pár hónapos utat Angliába de azért bosszantó hogy olyasvalaki szól be akinek lehet hogy még olyan szinten sincs a tudása mint az enyém (pedig nekem is mint írtam van hova fejlődnöm!) és ezt tényleg nem sértésnek szánom de azért ez tényleg nem fair dolog szerintem...

2010. okt. 21. 13:57
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Miert nem hirdetsz kkor egy angol beszelgetesi klubbot? Par gyerek egyszerre, sszulok is maradhatnak. Sot, lehet ugy is, hogy minden alkalommal mas hazanal, vagy ketente egy kirusszanassal, klub hazban vagy vidam parkban, allatkertben, vagy amilyen lehetoseg van alsosoknak.
2010. okt. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszike ez nagyon jó ötlet :) szerintem a faluban is lenne rá jelentkező, lehet nem is kéne Pécsig mennem, hogy meglegyünk annyian, hogy értelme is legyen :)
2010. okt. 21. 16:11
 7/7 anonim ***** válasza:
75%
En is ugy godoltam,hogy helyileg meg lehet oldani, szulok is orulnenek, nem kellene cipelni gyerekeket magan orakra. Hetente ketszer erdemes, vagy ha egy-ket gyerek nem fer be a beszelgetesi korben, csinalhatsz tobb napot. Mindig valassz ki egy topikot. Biztasd oket, meseljek el milyen volt a hetuk, stb. keress nekik valami aktualis ujsag cikket, rovid konyvet stb. jovo heten targyaljatok meg mit olvastak. Irasbelit is adhatsz, de csak rovid feladatokat, erezzek hogy nem tanulnak, nincs feleltetes, minden legyen "fun".
2010. okt. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!