Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan tanuljam meg az angolt?

Hogyan tanuljam meg az angolt?

Figyelt kérdés
Kérem írjátok le kinek hogyan sikerült, különóra tanárra jelenleg nincs pénzem, de nagyon szeretném megtanulni.

2021. júl. 6. 10:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Ne filozofálj, hanem kezdd el máris. A számok tízig már mennek? Azon kívül mit tudsz már, hol tartasz?

https://www.youtube.com/results?search_query=angol+kezdőknek

2021. júl. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Most milyen szinten vagy?
2021. júl. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb tanító a kényszer. Én pl nagyon szerettem volna érteni, hogy mit mondanak a játékokban és kb szavakként kiírtam. (persze mellette iskolából tanultam, de jó kiindulási pont volt ez nekem)
2021. júl. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2021. júl. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
beszeljangolul.com
2021. júl. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

1# / 2# :. igen mennek a számok, színek... állatok, ételek.

3# Köszönöm a tanácsot! Igen nekem is kényszer miatt kell tanulnom.

4#/5# köszönöm!!!


Az a helyzet hogy kirúgtak a munkahelyemről mert epilepsziás rohamot kaptam, (többszörösen) keresnem kell másik munkát, de nem találok sehol... kb 3, talán 4 hónapom van hogy kihúzzam a tartalékjaimmal, kénytelen vagyok külföldre menni mert nem találok olyan munkát amivel el tudom magam tartani, és nem akarok utcára menni....

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!!❤️

2021. júl. 7. 12:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Milyen munkát keresel és kb. hol?
2021. júl. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!