Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » 2021-es OKTV-döntősök, ti...

2021-es OKTV-döntősök, ti kaptatok már valami visszajelzést a kéthetes külföldi nyelvtanulási programról?

Figyelt kérdés
Idén franciából szereztem egy döntős helyezést (vagyis mivel nem volt döntő, a 2. forduló alapján). Május végén vagy június elején kapott egy levelet a suli, hogy az OKTV döntőjében eredményesen szerepelt diákok lehetőséget kapnak részt venni a kéthetes külföldi nyelvtanulási program (ami tavaly is lett volna, csak elvitte a Covid) próbautazásán, és az erre való jelentkezéshez vissza kellett küldenem egy e-mailt meg ki kellett töltenem egy adatbekérő nyilatkozatot. Elvileg a Tempus Közalapítvány szervezi, tőlük kaptam e-mailt, hogy köszönik szépen a jelentkezést, ez az igényfelmérés, és hamarosan kapunk tájékoztatást a kiutazók pontos köréről - már ha lesz kiutazás. A helyzet az, hogy ez a tájékoztatás számomra mostanáig sajnos nem történt meg, amivel csak az a gond, hogy a kiírás szerint a kiutazások a július 16-tól augusztus 16-ig terjedő időszakban lennének, az pedig 2 hét múlva itt van. Az egyik ismerősöm szintén franciából volt, és ő sem kapott eddig semmit. Nagyon várjuk már, hogy megtudjuk, kiutazhatunk-e vagy sem, így nem tudok semmi biztosat sem szervezni. (Egyébként nem tudom, hogy ez a felhívás csak a nyelvi OKTV-k döntőseinek szólt, vagy az összesnek.) Ha valamelyikőtök tud valamit, légyszi, tud jelezni? Előre is köszi!

2021. júl. 6. 12:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is kaptam ilyen levelet francia döntősként, szóval valószínűleg tényleg csak a nyelvi döntősök kaptak. Úgy ahogy mondtad, én is írtam emailt, kitöltöttem az adatbekérő nyilatkozatot, de azóta semmilyen új email nem érkezett nekem sem.
2021. júl. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nekem ma este jött, ismerősömnek még mindig semmi, neked azóta vmi?
2021. júl. 7. 22:27
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem, sajnos még ma reggel sem jött nekem semmi.
2021. júl. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
100%
Sziasztok! Én vagyok a szóban forgó ismerős, reggel 9-kor jött az email, hogy nem kerültem be. :( Írtam egy kérvényt, hátha van még esély… ez egy vissza nem térő lehetőség… @kvcskevin00, neked jött emailed azóta?
2021. júl. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, elfelejtettem írni, de tegnap már én is kaptam emailt, sajnos én sem kerültem be... :(
2021. júl. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Remélem, sikeres elbírálásban részesül a kérvényed :) biztosan sikerül még kimennetek, én tudom, hogy mindannyian hiperszupergigamegacsillogósbrillogós ügyesek vagytok! 😁
2021. júl. 9. 22:01
 7/17 fabiangyongyi válasza:
100%
azóta van-e valaki akinek esetleg sikerült bekerülni?
2021. júl. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
100%
Sziasztok, én latinból kerültem bele a döntőbe, és szerencsés vagyok, mert nekem végül sikerült bejutnom a programba is, de elég rossz volt a szervezés. Múlt hét kedden hívtak fel, hogy mégis tudnék menni Németországba két hétre augusztus 1-16. között, de konkrétumokat akkor sem mondtak, és végül hétfőn kaptam meg az emailt, hogy hova tudnék menni, családnál laknék stb.. Ezzel csak az a probléma, hogy egy hónapig semmilyen visszajelzést nem kaptunk, és időközben arra az időpontra a családommal leszerveztünk egy külföldi nyaralást, ami már ki van fizetve, és hiába kérvényeztük, egy-két nap csúszással nem tudnék részt venni a nyelvi programon. Mindegy, örülök neki, hogy összejött, csak jobban is tájékoztathattak volna.
2021. júl. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Én is hétfőn kaptam meg azt az e-mailt, ma meg már azt, hogy nem mehetek, mert Covid...
2021. júl. 22. 20:03
 10/17 anonim válasza:
100%
Sziasztok. Én elvileg aug.1-én megyek Németországba.
2021. júl. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!