Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hol tudnék oroszul tanulni...

Hol tudnék oroszul tanulni intenzíven, esetleg külföldön?

Figyelt kérdés
Ismer valaki ilyen lehetőséget? Akár nyári egyetemen, ösztöndíj, bármi.
2021. júl. 14. 10:02
 1/4 A kérdező kommentje:
Olyat keresek, ami kifejezetten nyelvtanulás-fókuszú lehetőség külföldiek számára, vagy akár itthon.
2021. júl. 14. 11:36
 2/4 chtt ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, gondolom, ezt is töröltetni fogod, mint a szerintem teljesen jogos előzőt (vagy, ha ez újra kiírt kérdés, bocs), de - hacsak nincs szerencséd és jár erre valaki, aki elvégzett ilyet, vagy foglalkozásának köszönhetően keni-vágja az intenzív orosz nyelvtanfolyamokat itthon vagy külföldön - nagyjából mi is azt tudjuk tenni, amit te is megtehetsz: irány a gugli, és beírod: intenzív orosz nyelvtanfolyam, és keresgélsz.

Én az imént megtettem, majd irgumburgumoltam, hogy miért nem jutott magamtól eszembe... első körben a budapesti orosz kulturális központban érdeklődnék, milyen lehetőségek vannak.

[link]

Sok sikert az orosz nyelvhez!

:)

2021. júl. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen, guglizni én is tudok. Sajnos az OKK honlapján nem találtam sok használhatót.


"hacsak nincs szerencséd és jár erre valaki, aki elvégzett ilyet, vagy foglalkozásának köszönhetően keni-vágja az intenzív orosz nyelvtanfolyamoka"


Pontosan azt remélem, hogy felbukkan valaki ilyen. Mondok egy példát: tudok egy olyan nyári bentlakásos némettanulási lehetőségről, ami ingyen van, és bárki jelentkezhet rá, aki egyetemista és németet szeretne tanulni. Ellátás, minden fizetve van. De ezt nem fogod csak úgy megtalálni a google-ben, ha beírod, hogy "német nyelvi tábor", én is véletlenül onnan tudom, hogy egy ismerősöm mondta, mert nem valami ismert dolog, hogy van ilyen.


Ezért írom már ki ide kínomban, mert vannak olyan eldugott lehetőségek, amiket az ember nem talál meg google keresővel, csak ismerősök, bennfentesek révén. Alaposan körbenéztem a neten, és ilyet sajnos nem találtam, ezért kérdezem meg itt, hogy hátha tud valaki olyanról, amiről én nem.

2021. júl. 14. 13:10
 4/4 chtt ***** válasza:
100%
Igen, az OKK honlapja nem az a hűha, de esetlen írhatsz nekik. Ill. nem tudom, facés vagy-e, elképzelhető, hogy a Privet csoportban előbb találsz valakit, aki tud segíteni, mint itt. Akárhogy is, mindenképp drukkolok!
2021. júl. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!