Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Egy részletes beszámolót...

Egy részletes beszámolót szeretnék,hogy hogy működik az iTolc nyelvvizsga? A szobát,ha kell, mennyire kell bekamerázni? Az összes feladatnál lehet szótárt használni?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a segítséget! :)

2021. júl. 28. 08:09
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
A számítógépen is bekapcsolt állapotban kell lennie a kamerának, illetve mögötted is kell lennie egynek. A vizsga során egyszer kérik, hogy mutasd körbe az egész szobát. Mindenhol használhatsz szótárt, és hasznos példamondatok is vannak benne, amiket akár a levélírás során is tudsz hasznosítani. Nekem pozitív tapasztalatom volt a nyelvvizsgával kapcsolatosan. Éltem a 2. vizsga lehetőségével is, így féltem, hogy emiatt jobban lepontoznak, szigorúbbak lesznek, de semmi probléma nem volt. :)
2021. júl. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szép köszönöm,így kissé késve is! :(:
2021. szept. 10. 18:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérdező! Esetleg ha voltál vizsgázni akkor írhatnál a tapasztalataidról a jövő nemzedéknek.
2021. szept. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Még nem sikerült rávennem magam,de úgy lesz! :)
2021. szept. 11. 06:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!