Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hatos nyelviskola Győrben?...

Hatos nyelviskola Győrben? Jók a tanfolyamok? Sikerült a nyelvvizsgád náluk? Milyen szinten, melyik nyelvből?

Figyelt kérdés
2010. aug. 30. 12:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia, nekem sikerult az angol kozepfoku szakmai c (turizmus). A tanar nagyon jo volt, a nyelvvizsgam 95%-os lett. A sikeren felbuzdulva elkezdtem olaszra is jarni, de a tanar olyan gyenge volt, hogy a vegen az osszes diak visszakerte a befizetett penzt. es mivel igazunk volt, mindenki vissza is kapta. Az angol tanar nevere nem emlekszem, de egy szoke haju kozepkoru no, aki a belvarosban lakik. Ha eszembe jut a neve elkuldom priviben.
2010. aug. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem Szalai Emőke volt esetleg?
2010. aug. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De de igen, Szalai Emoke volt!!! O nagyon jo tanar, siman levizsgaztunk mind az o orai utan! Hozza menj! (Elso voltam)
2010. aug. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet, de azt hiszem nem válogathatok, mert céges tanfolyam indul, ők jönnek ki órát tartani és hát nem tudjuk ki lesz a tanár...ügyes voltál kedves válaszoló, jó lenne, ha én is az lennék:)!
2010. aug. 30. 19:59
 5/5 A kérdező kommentje:

mármint azért voltál ügyes, amiért elsőre és ilyen jól sikerült a nyelvvizsgád:)

Gondolom nem nulláról kezdted mikor beiratkoztál a tanfolyamra, ugye? És mennyi ideig jártál?

2010. aug. 30. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!