Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » BME szóbeli vélemények? B2...

BME szóbeli vélemények? B2 szint angol

Figyelt kérdés

2021. szept. 12. 16:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én elmentem komplexre, és az írásbeli sikerült. A szóbelit buktam a magnós rész miatt. Kb 5-10 perc az egész, és ha izgulsz, és nem hallod ki a dolgokat amiket kell, akkor bukta...


Majd elmentem a languagecert nyelvvizsgájára, és egy kellemes, fél órás, bekarikázós, olykor kitöltős vizsga volt a magnó, ami nekem jobban ment, mert sokkal kevésbé izgultam tudván hogy ha 1 feladat nem menne jól, akkor nem egyből bukta az egész.

2021. szept. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

BME és Origon is bukta van ha nem hallod ki...


Én most voltam origon és 34/50 pontot kaptam szóbelire, de lehet nem lesz meg mert a magnó olyan rossz volt, gyors és nehéz szövegkörnyezet hogy lehet nincs 10 pontom ami a minimum ugye.


Nyilván itt is a pénz a lényeg de kicsit kellemetlen mikor készülsz rá itthon, mindet 20 pontra irod a 25 ből ott meg nem tudsz elérni egy laza 10-et sem.

2021. szept. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hali, esetleg tudna valaki küldeni BME angol b2 kidolgozott szóbeli tételeket? Cserébe tudok küldeni emelt töri tételeket.
2021. szept. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!