Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Felõfokù Német nyelvvizsga....

Felõfokù Német nyelvvizsga. Melyiket ajànlanàtok és miért?

Figyelt kérdés
2021. szept. 17. 22:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Telc vagy TestDaf a Goethe ( elég Drága)

Telc barhol elfogadjak

TesDaf nehezebb de Németországban szeretik de specifikus nyelvvizsga

2021. szept. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

FB nyelvtanulós fórumokon láttam, hogy a legtöbb kint élő nyelvtanuló Németországban a Telc vizsgára tanul, arra készül és gond nélkül elfogadják Ausbildunghoz, munkához, bárhova.


Szerintem TestDaf inkább ha egyetemi céljaid vannak és ezt kéri az intézmény

DSD is egy érvényes nyelvvizsgarendszer, de azt nem tudsz mindenhol tenni, csak megemlítem, mert az is elfogadott például..


Geothe szerintem ugyanolyan szinten elfogadott, mint a Telc ahogy az osztrákoknál az ÖSD


B2 mindenhol B2, C1 minden országban C1, és így tovább

Ez számít nem a vizsgarendszer neve. Több nyelven szerepel a nyelvvizsgabizonyítványban az eredmény, így tényleg mindegy :)


Egynyelvű még az ECL is (PTE vizsgája azt hiszem a régi időkből mikor én készültem fel a nyelvvizsgára)

2021. szept. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos vàlaszokat!
2021. szept. 26. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!