Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Olaszból vagy németből könnyeb...

Olaszból vagy németből könnyebb az alapfokú nyelvvizsga?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Angol középfok mellé, plusz pont miatt kb. 6-8 hónap alatt le lehet tenni egy alapfokú nyelvvizsgát olaszból vagy németből? Melyikkel van nagyobb esélyem? (Úgy keresnék célirányosan magántanárt)



2021. szept. 19. 16:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Olasz
2021. szept. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Olasz
2021. szept. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Olasz.
2021. szept. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Nagyjából mennyi idő szükséges az alapfok eléréséhez olaszból?

2021. szept. 19. 17:23
 5/8 anonim ***** válasza:
Annyira sok körülmény befolyásolja hogy ezt szerintem senki nem tudja megmondani. Érdekesség:valaki 1 hónap alatt megtanult oroszul.
2021. szept. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A "megtanult" azért az túlzás. Inkább elért egy szintet, ami nagyobb a 0-nál. Egy nyelvet sosem lehet megtanulni. Ezért nem lehet megunni.
2021. okt. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mind a három nyelvet tanultam, az olasz a legkönnyebb a három közül és hasonlít az angolhoz. Két év alatt értem el majdnem a középszintet olaszból, csak pár pont kellett volna a nyelvvizsgához úgy, hogy csak heti másfél órában jártam tanárhoz.
2021. dec. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szép teljesítmény azért! Csak az a baj, hogy a nyelvvizsgás tudással nem biztos, hogy megállom a helyemet a valódi életben. Egész más, ha kint élsz egy évig mondjuk, és rá vagy kényszerítve a nyelv használatára. Mintha egy külön bolygóra utaznál, mikor elmész egy másik országba.
2021. dec. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!