Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Jó angol tanárnő Nyíregyházán?

Jó angol tanárnő Nyíregyházán?

Figyelt kérdés
11.-es vagyok, továbbtanuláshoz keresnék tanárt aki angolból fel tudna készíteni felsőfokú nyelvvizsgára, ha tudtok ajánlani nagyon köszönöm. <3

2021. szept. 23. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Inkább ne a dögösségre menj, hanem a szaktudásra.
2021. szept. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
??? A jót úgy értettem hogy aki alaposan fel tud készíteni egy nyelvvizsgára.xddd
2021. szept. 25. 11:40
 3/4 anonim ***** válasza:
42%

Bocs, nem lehetett kihagyni. :D

Egyébként én pont úgy voltam vele, hogy ellenkező nemű, fiatal, jó ránézni tanár (na persze, értő, okos, humoros, intelligens) az bizony sokkal jobban vitt, mondhatni, szárnyaltatott, mint annak ellenkezője.

2021. szept. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kisvardan tudok egy jo nyelviskolat, bar nem Nyiregy, de lehet erdemes megnezni, ha kell tartanak online zoomos orat, tehat nem kell mindig bemenni. Origos vizsgahely is, a tanarok origos vizsgaztatok, tudjak, h hogy kell felkesziteni. 8-9-esek teszik le a felsofokut nekik koszonhetoen. Var nyelviskola. Erdemes bemenni egyszer es megnezni.
2021. okt. 5. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!