Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol: kinek milyen nyelvtani-...

Angol: kinek milyen nyelvtani- és gyakorlókönyv vált be? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sokszori újrakezdő vagyok, írásban megértetem magam, de van hogy bizonyos szövegeket nem tudok értelmezni, amit tudok azt automatikusan használom, de van hogy egyszerű nyelvtani szabályokat nem értek vagy rosszul használok.

Kinek milyen nyelvtankönyv és gyakorlókönyv vált be, melyből sikeresen és jól készült fel középfokú nyelvvizsgára?

Szabadon hozzáférhető, netes ingyenes anyagok is érdekelnének, ha valaki ilyenből készült sikeresen.



2021. okt. 2. 10:07
 1/6 Pelenkásfiú ***** válasza:
100%

Én itt gyakoroltam sokat:

[link]


Sokféle feladat van, kategóriákra bontva.

Külön kiemeli azokat, amihez egy kis tananyag is van.

2021. okt. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szalai nóri könyvei é munkafüzetei

murphy könyve az english grammar in use

a könnyen gyorsan angolul, lásd weboldal, leckéi

2021. okt. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én ezt a nyelvtankönyvet ajánlom:

[link]

Van magyar verzió is.

Szerintem ez a legegyszerűbb könyv tele ábrával, hogy még érthetőbb legyen.

2021. okt. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

jó, amit 3-as ajáűnlott, de ha ennyit szenvedsz a nyelvvel, érdemes magyar könyveket válaszrani, ahol magyarul magxarázzák el a nyelvtant, nem angolul, mert az úgysem érted.

a könnyen gyorsan angolul erre lett kitalálva.

minileckék pdf-ben és videón, teljesen kezdőtől haladóig.

2021. okt. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb letölteni "a Dohár"-t. Az is nagyon jó. Tökéletes meg nincs, egy érdekesebb problémánál úgyis meg kell nézni hat szerző nyelvtanát, és általában egynél többen nem lesz benn a válasz, de az már nem a bí cváj szintje.
2021. okt. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Olyan szinten már vagyok, hogy az "English Grammar In Use"-t megértsem, csak a nyelvtan gyakorlati alkalmazása nem akar menni.
2021. okt. 3. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!