Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van valami különösebb értelme...

Van valami különösebb értelme megtanulni katalánul?

Figyelt kérdés

2021. okt. 3. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
nincs
2021. okt. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha tolmacs akarsz lenni Max
2021. okt. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha valamilyen oknál fogva az olyan autonóm közösségekben szeretnél dolgozni/élni, ahol a katalán hivatalos nyelv (Cataluña, Comunidad de Valencia, Islas Baleares) akkor hasznos lehet, főleg Cataluña-ban, ahol elég rossz szemmel néznek rád már a sarki kisboltban, ha nem katalánul szólalsz meg. Esetleg még tolmácsként lehet hasznos, mert egzotikus és nem mindenki mondhatja el, hogy beszéli, viszont ez is csak spanyolországi kontextusban.
2021. okt. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
62%
Van, ha kifejezetten Barcelonába vagy a katalán régióba szeretnél élni. Egyébként beszélnek spanyolul, de jobban szeretik ha katalánul szólnak hozzájuk. Nekem az egyetemen meg kellett tanulni nem volt mese
2022. máj. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
62%
Meg csak fel sem fogom miért lettem lepontozva, itt élek, csak tudom, hogy érdemes katalánul tudni Barcelonában:D na mindegy úgy látom otthonról jobban tudják
2022. máj. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!