Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen új nyelvet lenne...

Milyen új nyelvet lenne érdemes tanulnom hobbiként?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy új nyelvet megtanulni de nem tudom melyiket lenne érdemes.

Gondolkodtam a spanyolon, mert sok spanyol sorozatot nézek és nagyon megtetszett a nyelve viszont nagyon gyorsan pörgetik így lehet az elég nehéz lesz megérteni meg minden de vonz.

Aztán ott a német, de német annyira nem tetszik viszont könnyebbnek tartom mint a spanyol.

Olyat keresek aminek könnyű úgymond a kiejtése. Nekem a francia sajnos nem ilyen.

Milyen egyéb nyelvet lenne érdemes tanulni?

Angol nyelvet beszélem már elég jól.



2021. okt. 17. 21:52
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
0%
19., 20. No comment.
2021. okt. 22. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
37%
Már a kérdés is értelmetlen. Döntsd el végre, hogy hobbit akarsz vagy pedig hasznos tevékenységet. Ha hobbiból tanulnál nyelvet, akkor azt válaszd, amelyik érdekel. Mi honnan tudjuk, hogy téged mi érdekel ? Ha a hasznosság a legfőbb szempont, akkor álláshirdetésekből látni mire van igény.
2021. okt. 31. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
35%
A járvány alatt online kurzusokat tart Dr. Négyes Mária tanárnő, az egyik legjobb nyelvtanár (nyugalmazott tanszékvezető az ELTE-n). Ja, és hogy milyen nyelvből? Hát hindíből! Hobbinak kitűnő, a kiejtése a magyaroknak egyáltalán nem nehéz, sőt. Az írás pedig gyönyörű. Keress rá az indiai nagykövetség vagy a kulturális intézet oldalain. Jó tanulást!
2022. febr. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!