Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen angol nyelvű sorozatok...

Milyen angol nyelvű sorozatok vannak,ahol nem hadarnak,hanem normál beszédtempóban beszélnek?

Figyelt kérdés

Angolul szeretnék tanulni és olyan angol nyelvű sorozatokat keresek ahol tudok fejlődni,de nem hadarnak,hanem normál beszédtempóban beszélnek.

Melyek ezek?


2021. okt. 19. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:
A legtöbb ilyen. Ami biztosan nem az, az a how to get away with murder. K*rvajó sorozat, de néha a világomat nem tudtam, annyira pörgött a beszélgetés. 😂 A doksi filmek sem a legjobbak. Személy szerint a Big bang theory is lehozott az életről, elfáradtam, miközben próbáltam felfogni, hogy mi van. A tinidrámák könnyebben emészthetőek nyelvileg, néhány krimi is egész jó. Sajnos nem tudok konkrétat mondani, mert nem tudom, mi érdekel.
2021. okt. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jóbarátok/Friends. Világszerte sokan tanulnak vele angolul.
2021. okt. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A 80-as evekbeli sorozatokban meg nem hadartak annyira, tisztan beszeltek, helyes nyelvtannal. Tobb ertelmuk is volt, mint a maiaknak.
2021. okt. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

English Today nyelvoktató, youtube-on fent van az egész.


Többet ér, mint a csöves sorozatok.

2021. okt. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Thunderfairy ***** válasza:
Az anyanyelvűeknek ilyen a normál beszédűk. Nekünk magyaroknak igen komolyan meg kell tanulni az angolt hogy érthessűk is amit mondanak. Ez a szint a felsöfok körűbelűl.
2021. okt. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!