Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Az angol igeidők pontos...

Az angol igeidők pontos magyarázatát keresem. Valaki letudná ide írni egyszerűen, pontokba szedve, példamondatokkal, hogy pontosan melyik igeidőt mikor használjuk?

Figyelt kérdés
Az is jó, ha valaki linkel nekem egy oldalt, ahol hasonlóképpen vannak rendszerezve. Köszönöm.
2021. okt. 20. 09:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

12 igeidő van, senkitől nem várhatod el, amit a kérdésedben írsz, h. ennyi időt, munkát rakjon bele.



erre találták ki a nyelvkönyveket.


szalai nóra: igeidők

2021. okt. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagy, tudom, hogy az ötletem elképesztő, de ha beírod a google keresőbe, és a kèpekre kattintasz, akkor kb 3 milló táblázatot fogsz erről kapni és még válogathatsz is.
2021. okt. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hasonló válaszra, mint a #1, én egzakt nullára osztályozódtam. :D Ő meg 100 %-on van. Hát, ilyen ez. :D

(tévedés ne essék, semmi bajom #1-el, én is hasznosnak ítéltem)


Egyébként, a tudás legnagyobb esélye akkor volna, ha jelölt maga szedné össze a hasonlóságokat és különbségeket. Így azt várni, hogy majd megkérdezem, és jól megmondják fél oldalban és jól elolvasom fél perc alatt és majd mindjárt Shakespeare stílusában írok drámákat, ez az agyfaló bogár kategória.

2021. okt. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!