Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hol lehetne valami jó fordító...

Hol lehetne valami jó fordító programot találni? Vagy valamilyen jó szótárat? (lent )

Figyelt kérdés

Ma megpróbáltam 4-5 mondatot lefordítani spanyolra és 3 ilyen progrit is próbáltam de 3 különböző szöveg jött ki :( meg ha ugyanazzal a porgrammal ami lefordította a magyar szöveget spanyolra a lefordított spanyol szöveget másoltam át spanyol-magyar fordításba tök gagyi lett a szöveg és nem is ugyan az mint amit leakarok fordítani spanyolra. tiszta sz*rok ezek :(


[link]


[link]


[link]


ezeket próbáltam ki tehát ezeken kívül kéne vmi ami jó is :)


nagyon köszi előre a segítséget


2010. szept. 3. 12:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezeknél már csak az emberi fordítás jobb. Gépi soha sem lesz tökéletes. Sajnos kénytelen vagy megtanulni spanyulul, vagy olyan valakit keresni aki tud.
2010. szept. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A fordítóprogramokat felejtsd el, azok csak arra jók, hogy idegen szöveget lefordítsa neked annyira, hogy ki tudd belőle venni a lényeget. A szótár meg önmagában nem elég, mert ahhoz, hogy mondatot alkoss, nem elég a szavak ismerete, nyelvtani is kell hozzá, szórend meg satöbbi. Úgyhogy ha nagyon sürgős, akkor keress fel valakit, aki lefordítja neked, vagy olyant, aki leelenőrzi, hogy jól fordítottad-e :)
2010. szept. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2010. szept. 3. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!