Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nem tudtok a neten magyar -...

Nem tudtok a neten magyar - szerb fordító programot, de fonetikus írással, nem cirill irással? Légyszi légyszi!

Figyelt kérdés

Van a neten csomó ilyen fordító, de cirill betűvel fordít, de én le se tojom, mert nekem latin írással kell, szóval magyarról szerbre.

Légyszi segítsen valaki már!

Előre is nagyon köszi!:)))


2011. okt. 23. 12:02
 1/5 anonim ***** válasza:

A fonetikust úgy érted, hogy magyar kiejtés szerint? Olyat szerintem nem fogsz találni.

Vagy úgy érted, hogy latin betűs szerbre fordítson? Ha nem hosszú a szöveg, magad is átírhatod latin betűsre, nem nehéz, a legtöbb betű ugyanaz mint az oroszban.

Esetleg áthidaló megoldásként fordíthatsz horvátra, az latin betűs és majdnem ugyanaz mint a szerb.

2011. okt. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen úgy értem, hogy magyar kiejtés szerint fordítson le amit kell, mert mindenhol cirill betűvel fordít és az nekem nem jó, de adtál egy jó ötletet, hogy akkor horvát nyelvre fordítom le és azt is megértik.:)

Erre nem is gondoltam.:D

Köszi.:)

Jah de ugye megérti a szerb a horvátot? Jaj hát igen.:)

2011. okt. 23. 14:15
 3/5 anonim ***** válasza:
megértik - csak a legtöbb esetben nem akarják megérteni
2011. okt. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem fogják megérteni, mert a webes fordítók nagyon nagy mértékben félrefordítják a szöveget magyar és szerb/horvát között.
2011. dec. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

[link]

Ez nem fordító, hanem a cirik betűket latinra fordítja át, én ezt használom :-)

2012. jan. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!