Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mesterszak.Szerintetek azoknak...

Mesterszak.Szerintetek azoknak, akik alapszakosként nyelvvizsga mentességgel kapták meg a diplomát, mesterszakhoz 1 b2 nyelvvizsgát kell még megszerezni, vagy 2-őt?

Figyelt kérdés

Ezt úgy értem, hogy logikusan a diploma megszerzése =1 nyelvvizsga( van, akinek van, van, akinek mentességgel)

Mesterszakon további 1 nyelvvizsga megszerzése = 2 db nyelvvizsga.



2021. nov. 4. 06:05
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
Kevés msc-n kérnek másod nyelvvizsgát. De akinek megvan a diplomája nyelvvizsga nélkül, de msc-n kérnek még külön, akkor neki elég 1
2021. nov. 4. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2021. nov. 4. 07:04
 3/4 anonim ***** válasza:
95%

szerintem ne vedd készpénznek, amit 1. mondd, hanem kérdezz rá az egyetem tanulmányi hivatalában.

ha nem lesz abban a félévben amnesztia, mikor mesteren végzel, akkor sztem ugyanúgy kérik a 2 nyelvvizsgát, mint bárki mástól.

igazságtalan is lenne,ha egyesektől nem, másoktól meg kérnék.

2021. nov. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: Mert az nem igazságtalan, hogy most nem kell a diplomákhoz, másnak meg kellett? De. Ilyen az élet. A diplomához kell a nyelvvizsga, ami pedig az msc-hez. Senki nem nézi utána, hogy van e nyelvvizsgád, ha megvan a diplomam ez 100%
2021. nov. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!