Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » 1 év alatt segítséggel (különó...

1 év alatt segítséggel (különórával) meglehet tanulni az angolt olyan szinten, hogy le tudjam tenni a középfokú nyelvvizsgát?

Figyelt kérdés
Egész jó vagyok angolból, szeretném letenni a középfokút! Szóval lehetséges?
2010. szept. 4. 12:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha már van egy kb. alapfokú tudásod, szinte biztos, hogy menni fog. Ha ez nincs meg, akkor van esélyed. Hány éve tanulsz angolul?
2010. szept. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia! Pusztán annyi az angol tudásom, amennyit a suliban tanítanak!Szal kerek 10 éve!most van a 11-ik éve!Én nagyon szeretem az angol nyelvet, és szeretném belőle letenni a középszintűt!

A nyelvtani részekkel egyedül nem nagyon boldogulok, úgyhogy szerintem nagyon sokat segíthet egy tanár!

2010. szept. 7. 18:30
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha egy évig jársz külön tanárhoz, és minden héten megcsinálsz egy nyelvvizsga tesztet, akkor tuti leszel olyan szinten, hogy sikerüljön! (tapasztalat) ;)

*Sok sikert*

2010. szept. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Na 10 éve tanulsz, akkor sztem vagy egy alapfokú szinten. Sok sikert, valószínűleg sikerülni fog. :)
2010. szept. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Oh köszi skacok a bíztatást!Szerintem is simán akarat kérdése!Bízom benne, hogy sikerülni fog, köszi mégegyszer!
2010. szept. 7. 21:45
 6/7 anonim ***** válasza:

Én 8 hét alatt készültem fel, igaz az egy intenzív kurzus volt. Alapfokról kezdtem és 8 hét után simán tudtam vizsgázni.

Biztos sikerül neked is, suli mellett el tudsz járni vagy akár ha a szombatokat rá tudod szánni, simán meglesz. a szünetekben többet tudsz készülni, intenzívebben tanulhatsz, simán meglesz a vizsgád az idei tanévben, legkésőbb nyáron, persze csak ha szorgalmasan készülsz :)

2010. szept. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Vas Tímea ***** válasza:

Egy év alatt? Bőven. Ha szorgalmas vagy, akkor szerintem fél év alatt is. De én már - angoltanárként - láttam csodákat is... 0-ról 3 hónap alatt középfokon, és nem intenzíven járt hozzám :)


Csodák nincsenek, kitartás és szorgalom viszont annál inkább! Sok sikert!

2010. szept. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!