Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol nyelv. Mit jelent?...

Angol nyelv. Mit jelent? Research has pierced All extremes of my sex Needle point life Blinds the will to be next

Figyelt kérdés
David Bowie.

2021. nov. 12. 12:15
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

#10. Biztosan nagyon nehéz volt megtalálni... Gratulálok, hogy megtaláltad.


Elárulom, hogy miért nem írtam be a teljes szöveget. Azért nem, mert nem akartam leterhelni a nekem válaszolókat.

Egyébként meg azt gondolom, hogy aki meg akarta találni, egy pillanat alatt meg tudta találni a David Bowie és a megadott szövegrészlet alapján...


De ha te azt mondod, hogy számodra sokkal érthetőbb lett a szöveg attól az egy sortól...


Nekem még most sem érthető, de egy másik hozzászóló kommentje alapján nem vagyok ezzel egyedül.

2021. nov. 14. 02:04
 12/15 A kérdező kommentje:
2021. nov. 14. 03:57
 13/15 anonim ***** válasza:
52%
Kerdezo,te egy dumbo smart arse vagy. Tanulj meg angolul es nem kell kerdezned meg ngilvanossa tenni a hulyesegeidet.
2021. nov. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Ez egy költemény és nehéz lefordítani.
2021. nov. 14. 13:52
 15/15 A kérdező kommentje:
Vagy lehet, hogy csak megérteni nehéz, hogy mit akart a szerző.
2021. nov. 14. 13:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!