Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Normális, hogy 2 hónapja...

Normális, hogy 2 hónapja tanulok suliban angolt, de egy B1 szintű beszédet kényelmesen megértek?

Figyelt kérdés
2021. dec. 4. 12:41
 1/5 A kérdező kommentje:
[link] pl pár szó kivételével ezt is értem pedig hadar.
2021. dec. 4. 12:43
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Miért ne lenne normális? Jó nyelvérzéked van.
2021. dec. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy teljesen érted, és nem csak a címszavakat? Mit mond az első 20-25 másodpercben? AZ unokahúgom is esküdözik, hogy ő mindent megért, de közben azt se tudja legtöbbször, hogy nagy vonalakban miről szól egy videó.


Ha tényleg érted, annak valószínűleg az az oka, hogy nem két hónapja találkoztál először angol beszéddel, előtte is hallottad pl. videojátékokban, filmekben stb. Vagy nemcsak a suliban tanulsz angolul, hanem magántanártól is. A suliban kizárt, hogy ilyen szintre eljuttok két hónap alatt. Nem létezik.


Szóval:

- vagy nem tudsz olyan jól, mint gondolod

- vagy volt előzetes tudásod

- vagy egy kib.szott csodagyerek vagy, amit nehezen hiszek el.

2021. dec. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Lényegében tömören azt mondja, hogy akik szeretnének megtanulni egy új nyelvet (nyilván azok vannak itt mert látszik a címen és borítóképen) jó helyen vannak. Megosztja a trükkjeit és tippjeit, amivel ingyenesen - a duolingoval- megtanult folyékonyan németül.


Nyilván találkoztam már az angollal, de SOHA nem tanultam dorekt szavakat, nyelvtant meg pláne.

2021. dec. 4. 19:47
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mit értesz az alatt, hogy normális-e? Hogy valami betegséged van?Vagy csak várod a vállon veregetést?
2021. dec. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!