Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szépek voltunk együtt (2020...

Szépek voltunk együtt (2020 koreai) sorozatban hogy kell kiejteni a neveket?

Figyelt kérdés
Már a tizedik résznél járok de még mindig nem tudom hogy kell kiejteni a főszereplők neveit. 😶

2021. dec. 18. 12:49
 1/5 anonim válasza:
100%
Próbáld meg a google a fordítót hangos módban.
2021. dec. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha angol logikával futsz neki a latin betűs átírásoknak (gondolom felirattal nézed), akkor többé-kevésbé meglesz a kiejtés. Ami kifejezetten más eszembe jut, az a "w", ami sokszor néma. Szóval pl. a "woo" szótag csak egy "u".
2021. dec. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szépek voltunk együtt (2020–2021) 80% 13★

A Love So Beautiful / To Our Pure Little Beauty · 아름다웠던 우리에게 (Aleumdawossdeon Uliege)

20' · dél-koreai · romantikus, sorozat

1 évad · 24 rész

Most néztem megVárólista


A szomszéd fiúba szerelmes tinilány számára a szerelem legalább annyira nehéz, mint amennyire édes. Miközben felnőnek, a kapcsolatuk is átalakul.


barátság dorama idol középiskola szerelem szerelmi sokszög


Szereposztás

Kim Yo Han Cha Heon

So Joo Yeon Shin So Yi

Yeo Hoe Hyun Woo Dae Sung

Jo Hye Joo Kang Ha Young

Jung Jin Hwan Jin Hwan

Seong Hye Min Moon Sook Hee

Yang Yoo Jin Seo Ji Soo

Park Ji Won Hee Ji


hát meg amúgy ha hanggal nézed, nem úgy, hogy csak felirat van, és hang meg nulla, akkor talán lehet valamennyire halható


de amúgy google.com ra beírod google translate, vagy google fordító

bele is lehet kattintatni, de ott kívül is tudsz fordítgatni, meg ilyesmiket, ha nem kattintasz bele az oldalba, de lehet, hogy ebben az esetben jobb bele is menni a fordító weboldalba.


amúgy én asszem, érzésből meg lehet párat mondani, nemtom, konkrétan melyik név kéne, hogy melyikük a karakter, és melyikük aa színész neve, asszem neked a karakterek nevei kellenének, talán az a bal kéz felőli oszlop, amelyik Kim -mel kezdődik, de most nem írom le a tippjeimet.


amúgy ez ilyen nemzetközibb fajta leírás, de szóval szerintem nem angolul, hanem koreaiul kéne kiejttetned a google fordítóval. mert ez ilyen angolos leírás amúgy valamennyire. én nem tudok koreaiul. ja de amúgy lehet, hogy minden nyelven ugyanúgy ejti, mert ezek nevek. csak még szóval annyi, hogy Ázsiában olyan másfajta jeleket használnak, amikor leírnak valamit, nem olyan betűket, mint mi.

2022. febr. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Oh, egy oszlopba rakta. :)
2022. febr. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

*Ja amúgy itt a forrás ,ahonnét kimásoltam szeretettel♥ :

[link]

2022. febr. 3. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!