Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A hazug csajok társasága című...

A hazug csajok társasága című sorozatban Aria és Ezra a legvégéig együtt lesznek?

Figyelt kérdés
ÉS ki az az A ?

2021. ápr. 30. 01:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Biztos el akarod spoilerezni? Úgy nem fun...tapasztalat.


Hol tartasz egyébként?


Kedvenc soriiim! <3

#teamezriaforever

2021. ápr. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Még 2010 környékén néztem pár részt és most kezdtem el a 2.évad 4. része jön de imádoom. De egyébként már olvasgattam hogy milesz a vége de nem értem nagyon... Nem tudom miért én nem tudok ugy megnézni egy sorit/filmet ha nem tudom a végét
2021. ápr. 30. 18:39
 3/6 anonim ***** válasza:

Többen is dolgoznak az A-csapatban, 3 A (illetve AD) van az egész sori alatt, 1-2. évadig az első (Mona), 3-6. évad feléig a második (Cece Drake) és 6. évad felétől a hetedik végéig a harmadik (Spencer ikertestvére, Alex Drake).


Egyébként nem csoda, hogy nem érted, nagyon bonyolultak a szálak, de szívesen összeszedem neked vagy ha van kérdésed, válaszolok, csak tényleg nem akarom elrontani az élményt. :)


Ezriáról pedig annyit, hogy a sorozat végén együtt lesznek (<3!!!), de kisebb-nagyobb megszakítások sajnos lesznek a kapcsolatukban. Egyébként most lassan izgi rész jön, a második évad nagyon aranyos, de egyben szívszorító is Ezria szempontjából. De róluk is írhatok részletesebben, ha szeretnéd.

2021. ápr. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
KÖSZIII!! <3
2021. ápr. 30. 21:51
 5/6 anonim válasza:
100%
Nem is lehet követni a szálakat nagyon.. eléggé logikátlan az egész viszont jó szórakozás... Mostanában kezdtem újranézni. Ha belegondolunk 1 ember számára képtelenség lenne 5 vagy több ember mindennapjait párbeszédeit stb nyomon követni.. és még sorolhatnám
2022. márc. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Tehát akkor Tobynak, Jennának, Lucasnak,Melissának semmi köze az A csapathoz?😅 én most a 3.évad második részét nézem de olyan bonyolult😂😂és ugyanúgy érzek mint a kérdező. Ha nem tudom valaminek a végét, nem szeretem megnézni 😂😂
2022. szept. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!