Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek hobbiból, egyedül...

Szerintetek hobbiból, egyedül hogyan érdemes elkezdeni japánul tanulni?

Figyelt kérdés
Megvan a Dekiru1, de nincs hozzá megoldókulcso, meg az Assimil Kapd elő kötet. Szeretném megtanulni az írást és beszédet egyaránt. Kinek mi vált be?

2021. dec. 25. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
Rosetta program? Nyelvtanulós mobil applikációk. Ill. angol nyelvű japán nyelvtanulós könyvek. De kezdésnek szerintem érdemes nyelviskolába menni, legalább a hangokat tudd rendesen kiejteni.
2021. dec. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%

Én Lingodeer-rel kezdtem, az alap nyelvtant nagyon jól átadja, de érdemes mellé plusz szavakat tanulni, mert a szókincs nem az erőssége. (Azt hiszem, most már sajnos fizetős, amikor én regisztráltam, akkor még ingyenes volt.) A hiraganákat, katakanákat Duolingo-n tanultam meg, plusz szintén Duolingon vannak tök jó kis párbeszédek, amik nagyon hasznosak. Mondjuk ezekhez tudni kell angolul, mert az a tanítási nyelve. Magyarul még sajnos nem találtam olyan forrást, ami jó egyedüli tanuláshoz.


Szótanuláshoz tök jó az Anki, kanjikhoz szintén, mondatos kártyacsomagokat is le tudsz tölteni, tök ingyenes. Te is csinálhatsz saját kártyákat, csak az macerásabb.

2021. dec. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
13%
Egy nyelvtanulos csopiban lattam, egy lany 20 felvett orat kinal kb 30000 forinttert szoval azt erdemes lehet
2021. dec. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Dekiru-hoz itt vannak a megoldások és további extra anyagok is:


[link]

2022. jan. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!