Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Language Cert c1 es nyelvvizsg...

Language Cert c1 es nyelvvizsgát szeretnék tenni. Valakinek vélemènye? Milyen volt, mit húztak szóbelin?

Figyelt kérdés
Emelt angolon a szóbelim elèg jól ment viszont nemtudom azt hallottam hogy itt sok ember meghúznak

2021. dec. 28. 20:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Én tavaly decemberben vizsgáztam, elsőre sikerült. A szóbelin nem húzol tételt, hanem a vizsgáztató tanárok közül az egyik, aki nem a diktafont kezeli kérdez. Neki ott van minden kérdés, van opció, ő választ. 4 részből áll. 1.rész rövid kérdések, ez 4 perc talán és kapsz 4-5 kérdést, épp amennyi belefér az idődbe. 2.rész szituáció, itt körülbelül három szituációra van idő. 3.részben valami témáról kell diskurálni a vizsgáztatóval. Pro kontra érvek, ilyesmi. 4.rész kifejtős, itt magadtól beszélsz pár percet arról, amit mond a tanár. Van 2 előtt felkészülési idő:3. És 4.rész előtt. A Youtubeon van fent 2 darab videó C1es nyelvvizsgáról. Sok sikert kívánok!
2021. dec. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!