Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Origo hallásertesnel annyi...

Origo hallásertesnel annyi pontot kapok ahány jó információt írtam? És ha van amire nem jár pont az nem baj ha leírom?

Figyelt kérdés
Szóval lehet hogy többet írok de mondjuk 3 dolgot írtam le a 4-bol amit ők elvárnak akkor az 3 pont akkor is ha van olyan infó ami amúgy elhangzott de arra nem jár pont és akkor is ha olyat is írok ami nem volt a szövegben de én rosszul hallottam és leírtam de mellette van 3 jó akkor is 3 pont?

2022. jan. 4. 18:49
 1/2 A kérdező kommentje:
B2 angol nyelvvizsga
2022. jan. 4. 18:50
 2/2 anonim válasza:
Én is B2-es Origo nyelvvizsgára készülök, csak én németből. Nekem a tanárom azt mondta, hogy rossz válasz miatt nem vonnak le pontot. Éppen ezért nagyon fontos, hogy MINDENT leírj, mert lehet, hogy olyanra is adnak pontot, amire elsőre nem gondoltad volna.
2022. jan. 7. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!