Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nulláról indulva melyik a...

Nulláról indulva melyik a legkönnyebben tanulható nyelv? Úgy hogy diszgráfiás ként nem nagyon tudok nyelvet tanulni!

Figyelt kérdés
2022. jan. 4. 21:10
 1/10 anonim ***** válasza:
64%

Vannak olyan nyelvtanárok akik diszesekre ki vannak képezve, úgyhogy nem lehetetlen.

LOvári nyelv pl.

2022. jan. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%

Az angol a legkönnyebb. Mindenhonnan azt hallod, a többi európai nyelvhez képest könnyű a nyelvtana.


Persze a mesterséges nyelvek még könnyebbek.

2022. jan. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Lehet nem pont a legkönnyebb( Mert van valami akármilyen nyelv ami "bIZtoS" könnyebb) de Angolt javaslom.
2022. jan. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az angol nem jó, több éven át tanultam, de nagyon nem megy
2022. jan. 5. 20:05
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Én is diszes vagyok. Én azt mondanám hogy a német volt nekem a könnyű. Keményebb, mint az angol. Ha el akarsz jutni a közép fokig, írásban főleg, de nagyon kevés kivételtől eltekintve valóban úgy van a szó kiejtése ahogy látod leírva, és amit tanultál a szabályok szerint. Ez nekem baromira nagy könnyebbség volt az angollal összevetve.
2022. jan. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hülye sztereotípia, hogy az angol a legkönnyebb nyelv. Én tanultam oroszul, spanyolul, mandarinul, japánul, németül. Az angol volt a legnehezebb számomra. Logikátlan kiejtés, kusza nyelvtan. Ha már kiejtés, az angol hangkészlete jó ha 20 %-ban egyezik a magyarral. Sokan azt hiszik perfekt angolosok, közben úgy makognak mint kb. Pákó magyarul. Nem hiába szúrják ki a magyart rögtön az amcsik, britek.
2022. jan. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha európai nyelveket szeretnél tanulni, akkor mindig kifog jönni másképp rajta az angol után.

Spanyol, Olasz, Görög, Finn.


Ha egzotikus is szóba jöhet, akkor egyszerűen a Mandarin kínai és a Japán az út.


[link]

2022. aug. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

20:35 vagyok még.


Ha közel vagy ehhez és van pénz akkor ez lehet választani.

[link]

Nyelvtanárok itt gyógypedagógus is és volt aki kint külföldön tanul tovább képzésen angolul erre a multiszenzorális módszert.

2022. aug. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Thunderfairy ***** válasza:
Pedig az angol számít igenis a lehető legkönyebb legnormálisabb nyelvnek. Az igaz hogy az írás és a kiejtés sokszor 2 külön dolog. De nem olyan nagyon nehéz tanulni. Max. akkor lehet nehéz amikor új anyagot tanulsz, de az is pár nap után már könyű lesz. Akinek nem megy az angol az el is felejtheti a nyelvtanulást.
2023. máj. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vagy figyelembe kell venni, hogy lehet máshogy tanítani és úgy is tudhatékony tud lenni másoknak. Jó gimis angoltanárt után könnyen pofázik bárki. Persze lehet netről tanulni, de az nem most történő aktív beszélkedések alapból.
2023. máj. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!