Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Munka mellett melyik msc?...

Munka mellett melyik msc? (gazdasági terület)

Figyelt kérdés
Tavasszal szerzem meg pénzügy és számvitel szakon az alap bsc diplomát. Szeptember óta dolgozom egy BIG4-nal adotanacsadas területen, éppen emiatt számvitel msc levelezőn gondolkodtam eddig (elte), de rajottem, hogy talán ez egy picit túl sok lenne nekem 40 óra munka mellett. Így végül egyre inkább húz a szívem a vezetés és szervezés irányába... Nyilván jobb lenne a számvitel, de jelenleg a munka nagyon tetszik és nem szívesen dobnam el a nem kevés fizut, amit kapok azért, hogy msc-re menjek. Igauabol azon is gondolkodtam h nem csinálok msc-t, de az meg picit ilyen csalódás lenne magammal szemben. Tanácstalan vagyok és febr 15ig döntenem kéne :(

2022. jan. 6. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Vezetés és szervezés szak csak nevében az. Haszontalan képzés.
2022. jan. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na igen, nekem is ez a problémám. Pont azért mennék arra, mert könnyű... És elég a Low effort hozzá munka mellett. Számvitelt pedig lehet nem bírnám, pláne itt a BIG4 munkamoral mellett :/
2022. jan. 6. 17:20
 3/4 anonim ***** válasza:
24%
Úgy gondolom, csak akkor van értelme az adott képzésre jelentkezni, ha valóban hasznosítható tudást ad.
2022. jan. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Ha jó a fizud minek akarsz még tanulni?
2022. jan. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!