Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Érettségiig meg tudom-e...

Érettségiig meg tudom-e tanulni a 0-ról a Phyton nyelvet?

Figyelt kérdés
sajnos az iskolában tanult C# nagyon nem fekszik nekem..

2022. jan. 18. 18:36
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

#8-as

Május közepén lesz az info érettségi

2022. jan. 18. 22:02
 12/15 anonim ***** válasza:
infopy.eet.bme.hu
2022. jan. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
#9: A kérdés alapján tök mindegy a nyelv a kérdezőnek, mert alapokat kell tanulnia.
2022. jan. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
igen. amúgy suliban csak a másolás megy és mint tudjuk, informatikában nem létezik olyan, hogy másolás (mármint semmit nem lehet vele tanulni..)
2022. jan. 19. 08:42
 15/15 anonim ***** válasza:
90%
Most 11.es vagyok, 10.ben egy olyan tanár tanította a Javát, aki nem tanított javát már 8 éve, vagyis előről kellett tanulnia mindent velünk együtt. Idén év elején nem volt 2 hétig tanárunk, aztán lett egy, aki csak 1 hónapig tanított, aztán itthagyta a sulit. Utàna 3 hét múlva adtak nekünk egy tanárt, akinek most a kötelező oltás miatt el kellett menniale, aztán félév óta nincs tanárunk. Ennél rosszabb nektek csak nem lehet. Én saját erőfeszítéseim által fogok most előrehozott emelt infó érettségit tenni.
2022. jan. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!