Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol tanuláshoz milyen/melyik...

Angol tanuláshoz milyen/melyik tankönyvet tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Önálló tanuláshoz
2010. szept. 9. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Komplex: Oxford University Press-től a New Headway könyvcsomagot. Nem tudom, hogy melyik az első könyvük, ami alapszintű, de boltban tudnak segíteni.


Nyelvtanhoz: Dohár Péter - Kis angol nyelvtan.


Hallgass sok zenét angolul, nézd hozzá a dalszöveget (keress rá google-n és írd oda, hogy "lyrics".


Sok sikert!


19/F

2010. szept. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Németh Katalin: Angol nyelvtan. Szerény cím, sokatmondó tartalom.
2010. szept. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Vas Tímea ***** válasza:

Angol tanár lévén a Headway könyvekről annyit mondanék, hogy JAJ NE!!!!


New English File-t javasolnám!


A könyvben külön van hátul nyelvtan és szókincs "bank" is, ahol elmagyaráz dolgokat és ahogy haladsz a könyvben ezeket jelzi a könyv, hogy ezeket hol kell használni. Ezen kívül rengeteg a mindennapi párbeszéd is benne, mind írásban és hallás utáni szövegértésnél. Minden könyvhöz lehet DVD-t is vásárolni, ami kisfilmben összefoglalja az egyes részeket, valamint extra multi-rom cd-t is, ami a munkafüzethez ingyenes jár. Ezeken plusz feladatok vannak, rengeteg.


Írj rám privit. Még tudnék egy s mást írni, de azt itt nem szívesen.

2010. szept. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Vas Tímea ***** válasza:
Mindenki egyből a nyelvtannal jön :) Na ezért gyűlölik meg a diákok a tankönyveket és a nyelveket. Lehet másképp is tanulni ;)
2010. szept. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

egyetértek az előttem előtt szólóval!!

A Headway nagyon sz*r!!!

és én is a New English File-t ajánlom :D

az tényleg jó :D

2010. szept. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!