Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Dont break sanctify my body...

Dont break sanctify my body with pain? mit jelent ?sanctifyra kiadta h megszentel de az mi hogy ne szenteld meg a testem fajdalommal?

Figyelt kérdés
2022. jan. 21. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nah, szóval ez valami zenének a szövege nem? Mert ilyen mondat sehol sem lesz.


Ezért gondolom ez valahogy külön van nem?


Szóval először van a Don't break, hogy ne törj meg


És utána jöhet ez a Sanctify my body with pain, ami meg ugye a szenteld fel a testem kínok által


Én valami ilyesmire gondolok, de valaki, aki jobban érti az ilyen zeneszövegek fordítását kisegíthet. Nem igazán szoktam átérezni a mondanivalóját az ilyen szövegeknek, mert itt valami olyasmit kéne fordítani.

2022. jan. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen zene
2022. jan. 21. 16:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Szóval ne törd össze

Szenteld meg a testemet fájdalommal

Szenteld meg a szerelmet, amire vágysz

Oh, és nem fogok, és nem fogok, és nem fogok szégyenkezni...

2022. jan. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem egy sorban van irva a break es sanctify. Es ha ugy olvasod, eredetit masolod ide ki, akkor mar egybol van ertelme.


… So don't break (break)

Sanctify my body with pain (pain)

Sanctify the love that you crave (crave)

Oh, and I won't, and I won't, and I won't be ashamed…

2022. jan. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!