Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A nyáron rengeteget fociztam...

A nyáron rengeteget fociztam és kézilabdáztam. Jártam Budapesten 3 napot voltam ott. Szórakozni voltunk és jól sikerült. Rengeteg pénzt költöttem ami nem túl szerencsés de úgy érzem hogy megérte. A nyáron voltam még sátorozni a haverokkal?

Figyelt kérdés

Voltunk strandon is. Augusztusban csak itthon voltam Miskolcon többnyire a haveroknál. Itthon unatkoztam és gépeztem?

valaki angolra fordítaná

eddig németet tanultam és most még nem nagyon megy az angol

még ma kéne előre is köszi


2010. szept. 9. 15:33
 1/2 anonim ***** válasza:

A nyáron rengeteget fociztam és kézilabdáztam. Jártam Budapesten 3 napot voltam ott. Szórakozni voltunk és jól sikerült. Rengeteg pénzt költöttem ami nem túl szerencsés de úgy érzem hogy megérte. A nyáron voltam még sátorozni a haverokkal?


During the summer I've played a lot of soccer and handball. I have been to Budapest too, spent 3 days there. We went out and it was great. I've also spent too much money, which isn't so great, but was worth it. Also went camping with friends.

2010. szept. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bocsi, ez lemaradt.

Voltunk strandon is. Augusztusban csak itthon voltam Miskolcon többnyire a haveroknál. Itthon unatkoztam és gépeztem?

We also went to the swimming pool. In August, I was mainly at home, in Miskolc, mainly spending time at friends' places.

At home, I got bored, spent most of the time on P.C.

2010. szept. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!