Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit jelent az hogy "tumbleweed...

Mit jelent az hogy "tumbleweed terrace"?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy a terrace az teraszt jelent. Igazából Simsben egy feladat lenne ez, de a Google fordító nem add ki értelmes fordítást és a szótárban sem találtam meg.

Köszönöm szépen a segítséget.



2022. jan. 28. 12:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Valami olyasmi teraszos kertes ház lesz szerintem, ami vagy ott van, ahol sok a tumbleweed (bukósű) előfordul, vagy hozzá hasonló elhagyatott helyen.
2022. jan. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 chtt ***** válasza:
100%

a tumbleweed a szótár szerint (papírszótárban is megnéztem) ördögszekér - itt vagyon róla kép is: [link]

A terrace (szintén a szótár szerint) jelenthet fennsíkot is (a geológiában), így ha valakinek nem lesz jobb ötlete, el tudom képzelni, hogy ez olyasmi fennsík, ahol ott görögnek azok az ördögszekerek.

2022. jan. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Áh köszönöm szépen!
2022. jan. 28. 13:10
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A Tumbleweed Terrace egy telek NEVE a Simsben.
2022. jan. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 chtt ***** válasza:
(Attól még lehet jelentése :) - bár ahogy elnézem a képeket, sem ördögszekérre, sem fennsíkra nem hasonlít. XD)
2022. jan. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
chtt: pedig a videón látszódik, hogy valami sivatagi helyen van az épület.
2022. jan. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 chtt ***** válasza:
100%
Nem néztem videót, csak belenéztem a képtalálatokba (ott nem volt annyira egyértelmű:). Köszi, hogy megírtad.
2022. jan. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok segítséget! Tényleg egy sivatagi helyen lévő épület neve. 😄
2022. jan. 28. 19:39
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha nagy betuvel irna kerdezo, ha eszrevette volna, ahogy eredetileg irva van, rogton ertheto lenne, hogy ez egy haz neve, egy homokos, sivatag keruletben.

Tumbleweed House

Sandy Suburbs

2022. jan. 30. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
56%
Az ördöszekerek a pusztaságot és az üres teret szimbolizálják, az amerikai határon túli földet, amely az ismeretlenbe nyílik. Az ördögszekerek titokzatosak, bizonytalan eredetűek és ismeretlen célpontúak, a szélnek kiszolgáltatva mozognak a földön.
2022. jan. 30. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!