Hogy kell kiejteni?

Figyelt kérdés

Hogy kell kiejteni azt az amerikai államot, hogy Massachusetts?

Tudom, hülye kérdés, ne vessetek meg érte, de tényleg nem tudom, hogy hogy kell. Google fordítóval és más nyelvi alkalmazásokkal próbáltam már, de nem értem, hogy hogy kell kiejteni. Nekem túl angolosan, idegenen ejtik. Le tudja valaki írni, hogy Magyarországon hogy ejtenénk? Még egyszer kérek mindenkit, hogy ne hülyézzen le, hiszen ez az oldal arra való, hogy a kérdéseinket feltegyük, és bár vannak olyanok, akik hülyét csinálnak a másikból, kifigurázzák (akinek nem inge, ne vegye magára). De vissza is térnék a kérdésemhez, hogy kell kiejteni azt, hogy Massachusetts? Előre is köszönöm mindenkinek a választ!:)



máj. 23. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:
23%
Messzecsúzettsz.
máj. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Magyar szövegkörnyezetben: meszecsúszecc.


Angolban meg Meszö-CSÚszötsz

[link]

máj. 24. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! És azt is köszönöm, hogy a kérdésemre válaszoltatok:)
máj. 24. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!