Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van olyan személy aki Diszlexi...

Romanov8 kérdése:

Van olyan személy aki Diszlexia vizsgálaton esett át, az ELTE Országos Gyokorló Pedagógiai Szakszolgálatnál??

Figyelt kérdés

Egyetemre járok, a nyelvtanulás nem megy, sok idö, gyakorlás és rengeteg pénzt beleöltem már, sikertelenül.

Lett egy új nyelvtanárom, aki a harmadik óra után elküldött egy részképesség zavar vizsgálatra, mert gyanitotta valami baj lehet. Kaptam szakvéleményt is, hogy Diszlexia és Diszgráfia tünetei tapasztalhatoak rajtam. (Mielött belekezdene valaki, nem kamu felmentés kell, 3 év után se sikerült megtanulnom még az eszperantot sem tényleg létezö a problémám)

Innen irányitottak tovább a szakemberek a fentebb emlitett intézményhez, hogy itt is megvizsgáljanak és megkapjam a felmentésem.

Milyen egy ilyen vizsgálat?

Mire kell számitani?

Mik a tapasztalatok?

Lenne néhány kérdésem ezzel kapcsolatban.

Az elözö vizsgálatot is eléggé megalázonak éreztem,mintha teljesen hülye lennék, már a sirás kerülgetett, pedig csak irni és olvasni kellet, ezért érdekelne.

Köszönöm elöre is a segitséget.



2022. febr. 9. 11:50
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!